Välkommen att kontakta oss

Hör gärna av dig med en offertförfrågan så återkommer vi till dig inom kort.

Roslagens Markentreprenad AB
August Strindbergs Gata 17, 761 46 NORRTÄLJE
070-22 88 338
info@rmeab.se
Följ oss på facebook

Peter Wallin

VD
070-228 83 38
peter@rmeab.se

Mikael Bjurlén

Platschef
070-954 19 74
mikael@rmeab.se

Johanna Wallin

Administration
0709-74 04 04
johanna@rmeab.se

Susanne Blom

Administration
070-890 23 72
susanne@rmeab.se

Daniel Källberg

Mättekniker
072-536 32 52
daniel@rmeab.se

Markus Karlsson

Mättekniker
072-575 92 01
markus@rmeab.se

Johan Ohlsson

Arbetsledare
070-666 91 99
johan@rmeab.se

Mattias Wahlqvist

Arbetsledare
070-066 87 78
mattias@rmeab.se

Hitta till Roslagens Markentreprenad

Roslagens Markentreprenad AB
August Strindbergs Gata 17, 761 46 NORRTÄLJE
070-22 88 338 info@rmeab.se
Godkänd för F-skatt. © Alla rättigheter är reserverade.