Välkommen att kontakta oss

Hör gärna av dig med en offertförfrågan så återkommer vi till dig inom kort.

Roslagens Markentreprenad AB
Baldersgatan 19, 761 50 Norrtälje
070-22 88 338
info@rmeab.se
Följ oss på facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peter Wallin

VD
070-228 83 38
peter@rmeab.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Johanna Wallin

Administration
0709-74 04 04
johanna@rmeab.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Susanne Blom

Administration
070-890 23 72
susanne@rmeab.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Göran Wahlqvist

Entreprenadingenjör
072-587 14 22
goran@rmeab.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniel Källberg

Mättekniker
072-536 32 52
daniel@rmeab.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Markus Karlsson

Mättekniker
072-575 92 01
markus@rmeab.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fredrik Rohdin

Arbetsledare
070-235 82 51
fredrik@rmeab.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Johan Ohlsson

Arbetsledare
070-666 91 99
johan@rmeab.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joakim Andersson

Arbetsledare
070-381 44 94
joakim@rmeab.se

Hitta till Roslagens Markentreprenad

Från Norrtälje södra infart, följ Stockholmsvägen genom Norrtälje och passera busstationen på höger sida. Kör rakt upp längs Baldersgatan. Kontoret ligger på vänster sida av vägen.

Välkommen!

Roslagens markentreprenad AB

Roslagens Markentreprenad AB
Baldersgatan 19, 761 50 Norrtälje
070-22 88 338 info@rmeab.se
Godkänd för F-skatt. © Alla rättigheter är reserverade.